
Gedragsdeskundige Lauk en rijinstructeur Bert slaan handen ineen voor cursusdag
Lauk Woltring, gedragsdeskundige Foto: Femke Woltring
Tijdens zijn tijd in het bestuur van beroepsvereniging LBKR, kreeg rijinstructeur Bert de Weerd (49) de smaak te pakken wat betreft het organiseren van bijeenkomsten voor collega’s. Hij ontmoet gedragsdeskundige Lauk Woltring (75) en van het een kwam het ander: de heren organiseren op 23 februari hun cursus ‘Coaching tijdens de rijopleiding’ in Epe.
Wilt u dit artikel lezen?
Word nu RijschoolPro Premium Abonnee en krijg onbeperkt toegang tot vakinformatie over de rijschoolbranche. Voor slechts € 6,- per maand heeft u toegang tot alle artikelen.
Bent u al abonnee?
dr mag nog meer onzin bij…
Inderdaad, gewoon lesgeven is er allang niet meer bij. Rijvaardigheidspsycholoog of verkeersgedragswetenschapper…geef er maar een draai aan. Als iemand maar weer een zgn intressant verhaal kan vertellen. 75…ga toch lekker van je oude dag genieten.