Huiswerk in de vorderingenkaart voor Dation Onderweg en RijbewijsApp

Rijschoolsoftware Dation heeft een nieuwe functionaliteit ontwikkeld waarbij de voortgang van leerlingen en het huiswerk eenvoudig kan worden verwerkt. De huiswerkoptie is namelijk toegevoegd aan Dation Onderweg, waardoor je als instructeur nu alles kunt bijhouden in één app.

Zo, de rijles zit er weer op. Je hebt enkele stappen besproken met de leerling die aan bod komen in de volgende les van de rijopleiding en geeft dit als huiswerk mee. Vaak gebeurt dit mondeling of maak je snel even een notitie zodat je het later in Dation Dashboard kan toevoegen. Aan het einde van de werkdag log jij in op Dation Dashboard, maar je hebt toch niet alles netjes hebt bijgehouden. En na zo’n drukke dag vergeet je nog wel eens wat. Daar komt nu verandering in.

Huiswerk toevoegen in Dation Onderweg

Niets is vervelender dan als instructeur telkens moeten switchen tussen Dation Onderweg en Dation Dashboard. Als je gebruik maakt van de huiswerkoptie in de vorderingenkaart was dit voor jou vaste prik. Vanaf nu is dat niet meer nodig. We hebben namelijk de huiswerkoptie toegevoegd aan Dation Onderweg. Aan het einde van de rijles plan je een nieuwe afspraak met de leerling, vul je de vorderingenkaart in en voeg je nu dan ook eenvoudig het huiswerk toe. Alles komt samen in Dation Onderweg, zodat je nog sneller je werk kan doen. Je hebt achteraf geen notities meer rondslingeren in de auto of op je mobiel, maar alles overzichtelijk in één app. Heeft de leerling toch wat meer informatie nodig voor het huiswerk? Dan maak je gewoon een extra notitie bij de volgende les in Dation Onderweg.

Leerling ziet huiswerk in de RijbewijsApp

Ook dit is een veel voorkomend probleem. Je geeft de leerling huiswerk mee voor de volgende rijles en bij aanvang van die rijles is de leerling het huiswerk vergeten. Of ze zijn het niet vergeten, maar weten niet meer precies wat het huiswerk nou eigenlijk was. In Dation Onderweg geef je nu eenvoudig aan welke onderdelen op de vorderingenkaart de leerling moet teruglezen in het praktijkbegeleidingsboek. Je bent transparant naar de leerling over de afspraken en je weet zeker dat de leerling nu ook overzichtelijk zijn huiswerk in beeld heeft. De leerling ziet namelijk het huiswerk in de RijbewijsApp en ook alle overige notities voor de volgende rijles.

Vorderingenkaart

De vorderingenkaart is geheel te personaliseren naar jouw wensen. Je houdt eenvoudig de voortgang van de leerling bij en hebt inzichtelijk waar hij of zij zich nog kan verbeteren. Het gebruik maken van de vorderingenkaart kan jou veel opleveren. Namelijk alleen nog maar geslaagde leerlingen! Verkeersschool Koelewijn heeft sinds september 2021 alleen nog maar leerlingen die slagen voor het rijexamen. Wat zij doen? De vorderingenkaart in Dation afstemmen op belangrijke punten voor de leerling. “Het persoonlijk maken van de vorderingenkaart heeft zeker impact gemaakt op de resultaten”, aldus Floris van der Schuur van Verkeersschool Koelewijn.

Wil je meer lezen over hoe Verkeersschool Koelewijn de vorderingenkaart gebruikt? Lees het artikel: Dankzij Dation zijn al onze leerlingen sinds september 2021 geslaagd!

Lees ook:

Dation

Reageer ook

Nog maximaal tekens

Log in via een van de volgende social media partners om je reactie achter te laten.

Huiswerk in de vorderingenkaart voor Dation Onderweg en RijbewijsApp | RijschoolPro

Huiswerk in de vorderingenkaart voor Dation Onderweg en RijbewijsApp

Rijschoolsoftware Dation heeft een nieuwe functionaliteit ontwikkeld waarbij de voortgang van leerlingen en het huiswerk eenvoudig kan worden verwerkt. De huiswerkoptie is namelijk toegevoegd aan Dation Onderweg, waardoor je als instructeur nu alles kunt bijhouden in één app.

Zo, de rijles zit er weer op. Je hebt enkele stappen besproken met de leerling die aan bod komen in de volgende les van de rijopleiding en geeft dit als huiswerk mee. Vaak gebeurt dit mondeling of maak je snel even een notitie zodat je het later in Dation Dashboard kan toevoegen. Aan het einde van de werkdag log jij in op Dation Dashboard, maar je hebt toch niet alles netjes hebt bijgehouden. En na zo’n drukke dag vergeet je nog wel eens wat. Daar komt nu verandering in.

Huiswerk toevoegen in Dation Onderweg

Niets is vervelender dan als instructeur telkens moeten switchen tussen Dation Onderweg en Dation Dashboard. Als je gebruik maakt van de huiswerkoptie in de vorderingenkaart was dit voor jou vaste prik. Vanaf nu is dat niet meer nodig. We hebben namelijk de huiswerkoptie toegevoegd aan Dation Onderweg. Aan het einde van de rijles plan je een nieuwe afspraak met de leerling, vul je de vorderingenkaart in en voeg je nu dan ook eenvoudig het huiswerk toe. Alles komt samen in Dation Onderweg, zodat je nog sneller je werk kan doen. Je hebt achteraf geen notities meer rondslingeren in de auto of op je mobiel, maar alles overzichtelijk in één app. Heeft de leerling toch wat meer informatie nodig voor het huiswerk? Dan maak je gewoon een extra notitie bij de volgende les in Dation Onderweg.

Leerling ziet huiswerk in de RijbewijsApp

Ook dit is een veel voorkomend probleem. Je geeft de leerling huiswerk mee voor de volgende rijles en bij aanvang van die rijles is de leerling het huiswerk vergeten. Of ze zijn het niet vergeten, maar weten niet meer precies wat het huiswerk nou eigenlijk was. In Dation Onderweg geef je nu eenvoudig aan welke onderdelen op de vorderingenkaart de leerling moet teruglezen in het praktijkbegeleidingsboek. Je bent transparant naar de leerling over de afspraken en je weet zeker dat de leerling nu ook overzichtelijk zijn huiswerk in beeld heeft. De leerling ziet namelijk het huiswerk in de RijbewijsApp en ook alle overige notities voor de volgende rijles.

Vorderingenkaart

De vorderingenkaart is geheel te personaliseren naar jouw wensen. Je houdt eenvoudig de voortgang van de leerling bij en hebt inzichtelijk waar hij of zij zich nog kan verbeteren. Het gebruik maken van de vorderingenkaart kan jou veel opleveren. Namelijk alleen nog maar geslaagde leerlingen! Verkeersschool Koelewijn heeft sinds september 2021 alleen nog maar leerlingen die slagen voor het rijexamen. Wat zij doen? De vorderingenkaart in Dation afstemmen op belangrijke punten voor de leerling. “Het persoonlijk maken van de vorderingenkaart heeft zeker impact gemaakt op de resultaten”, aldus Floris van der Schuur van Verkeersschool Koelewijn.

Wil je meer lezen over hoe Verkeersschool Koelewijn de vorderingenkaart gebruikt? Lees het artikel: Dankzij Dation zijn al onze leerlingen sinds september 2021 geslaagd!

Lees ook:

Dation

Reageer ook

Nog maximaal tekens

Log in via een van de volgende social media partners om je reactie achter te laten.