Tractorlessen

BOVAG en LTO werken samen aan verkeersveiligheid agrarische jeugd

“We willen bewuste bestuurders creëren”, aldus BOVAG Foto: Shutterstock

Bij BOVAG aangesloten rijscholen en Land- en Tuinbouw Organisatie Ledenvoordeel (LTO) Nederland bundelen hun krachten om betere tractorlessen aan jongeren aan te bieden. Hiermee willen beide partijen de verkeersveiligheid bevorderen, met de focus op agrarische jeugd.

Jaarlijks vallen in Nederland gemiddeld 16 doden en 250 gewonden bij ongevallen met landbouwvoertuigen. Slachtoffers vallen grotendeels bij de tegenpartij en ongeveer een tiende van de bestuurders is jonger dan 18 jaar. Het belang van een goede rijopleiding voor het T-rijbewijs is dus groot, zegt BOVAG.

Frank Osseforth, bestuurslid BOVAG Rijscholen: “Het is BOVAG’s missie de verkeersveiligheid een positieve impuls te geven. Het aantal verkeersdoden neemt toe, met name binnen de jongere doelgroep. Denk aan de elektrische fiets, maar ook de tractor. We willen ervoor zorgen dat we bewuste bestuurders creëren. Met LTO Ledenvoordeel staan we in direct contact met de agrarische sector en de jongeren bij wie het gebruik van een tractor met de paplepel is ingegoten.”

Tractorlessen

Jacco Freriksen, Portfoliomanager LTO Ledenvoordeel: “Vooral voor jonge mensen die opgroeien op het boerenerf, willen we kwalitatief goede tractorlessen toegankelijker maken. Door de samenwerking met BOVAG-rijscholen garanderen we onze leden een landelijke spreiding van rijscholen die voldoen aan kwaliteitseisen.”

BOVAG-rijscholen die hieraan willen deelnemen, kunnen zich aanmelden bij BOVAG.

Lees ook:

Auteur: Belinda Meijers

Reageer ook

Nog maximaal tekens

Log in via een van de volgende social media partners om je reactie achter te laten.

BOVAG en LTO werken samen aan verkeersveiligheid agrarische jeugd | RijschoolPro
Tractorlessen

BOVAG en LTO werken samen aan verkeersveiligheid agrarische jeugd

“We willen bewuste bestuurders creëren”, aldus BOVAG Foto: Shutterstock

Bij BOVAG aangesloten rijscholen en Land- en Tuinbouw Organisatie Ledenvoordeel (LTO) Nederland bundelen hun krachten om betere tractorlessen aan jongeren aan te bieden. Hiermee willen beide partijen de verkeersveiligheid bevorderen, met de focus op agrarische jeugd.

Jaarlijks vallen in Nederland gemiddeld 16 doden en 250 gewonden bij ongevallen met landbouwvoertuigen. Slachtoffers vallen grotendeels bij de tegenpartij en ongeveer een tiende van de bestuurders is jonger dan 18 jaar. Het belang van een goede rijopleiding voor het T-rijbewijs is dus groot, zegt BOVAG.

Frank Osseforth, bestuurslid BOVAG Rijscholen: “Het is BOVAG’s missie de verkeersveiligheid een positieve impuls te geven. Het aantal verkeersdoden neemt toe, met name binnen de jongere doelgroep. Denk aan de elektrische fiets, maar ook de tractor. We willen ervoor zorgen dat we bewuste bestuurders creëren. Met LTO Ledenvoordeel staan we in direct contact met de agrarische sector en de jongeren bij wie het gebruik van een tractor met de paplepel is ingegoten.”

Tractorlessen

Jacco Freriksen, Portfoliomanager LTO Ledenvoordeel: “Vooral voor jonge mensen die opgroeien op het boerenerf, willen we kwalitatief goede tractorlessen toegankelijker maken. Door de samenwerking met BOVAG-rijscholen garanderen we onze leden een landelijke spreiding van rijscholen die voldoen aan kwaliteitseisen.”

BOVAG-rijscholen die hieraan willen deelnemen, kunnen zich aanmelden bij BOVAG.

Lees ook:

Auteur: Belinda Meijers

Reageer ook

Nog maximaal tekens

Log in via een van de volgende social media partners om je reactie achter te laten.