Dation lanceert Succes Bootcamp voor rijschoolhouders

In 100 dagen tijd meer succes met je rijschool boeken, dat is het doel van de Succes Bootcamp. Via diverse tools en uitgebreide coaching gaat Dation de uitdaging aan om minimaal 25 rijscholen succesvoller te maken, door hen te helpen om hun doelen voor 2022 te verwoorden én te behalen!

Dation is al meer dan vijftien jaar actief als leverancier van slimme rijschoolsoftware en heeft zich de laatste jaren sterk ontwikkelt als kennispartner voor de rijschoolbranche. Inmiddels werken er meer dan twintig personen in het team van Dation, die samen ruim duizend rijscholen ondersteunen. Door dit uitgebreide portfolio is bijna geen vraag onbekend of te gek voor team Dation. “In ruim 85 procent van de situaties lukt het ook echt om de doelen van de ondernemer te realiseren met de tools van Dation!”, vertelt Wouter Eijkelenkamp van Dation.

“We hebben in de loop der jaren veel vragen en ideeën verwerkt, waardoor we onze tools volledig afgestemd hebben op de doelen van de rijschoolhouder. Deze doelen zijn voor elke rijschoolhouder anders; het varieert van meer vrije tijd creëren, een hogere omzet boeken tot communicatie verbeteren of meer service aan leerling en ouder verlenen”.

Programma van 100 dagen

In het Succes Bootcamp doorlopen de rijschoolhouders een programma van 100 dagen lang, waarin zij naast alle tools van Dation ook een vaste succescoach toegewezen krijgen. Deze coach zal gedurende het gehele programma begeleiding bieden en de kennis en expertise van Dation ter beschikking stellen. Hiernaast worden er diverse trainingen, workshops en coaching sessies gehouden waar men aan deel kan nemen. “We hebben bewust gekozen voor een 100 dagen programma, omdat we inmiddels weten dat een rijschoolhouder niet de ruimte heeft om binnen een maand zijn processen, tools en doelen te verbeteren. Vanaf dag 1 tot dag 100 staat ons team daarom klaar om op wekelijkse basis te optimaliseren”.

Wat er gaat gebeuren

Het programma start met een online een-op-een gesprek met de succescoach, waarin samen de doelen en verwachtingen worden besproken. Vervolgens richt het supportteam van Dation de tools in voor de rijschoolhouder en vindt er een training plaats waarin de tools worden doorgenomen.

Na 100 dagen wordt de balans opgemaakt; zijn de doelstellingen behaald of niet? “Wij zijn zo overtuigd van de kracht van onze tools en expertise, dat we dit programma kosteloos aanbieden”, aldus Eijkelenkamp. “Ben je niet tevreden, dan zit je nergens aan vast. Ben je wel tevreden, dan krijg je de beste-prijs-garantie om te blijven werken met de tools van Dation”.

Meer weten over het Succes Bootcamp?

Op het Online Rijschool Event 2021 is Dation het hele event online beschikbaar om jouw vragen te beantwoorden en om kennis te maken. Meld je alvast aan en selecteer ‘Succes Bootcamp’ als voorkeur. Hier kun je meer lezen over de Succes Bootcamp.

Succes Bootcamp 2022 from Dation on Vimeo.

Onderwerpen:

Dation

Reageer ook

Nog maximaal tekens

Log in via een van de volgende social media partners om je reactie achter te laten.

Dation lanceert Succes Bootcamp voor rijschoolhouders | RijschoolPro

Dation lanceert Succes Bootcamp voor rijschoolhouders

In 100 dagen tijd meer succes met je rijschool boeken, dat is het doel van de Succes Bootcamp. Via diverse tools en uitgebreide coaching gaat Dation de uitdaging aan om minimaal 25 rijscholen succesvoller te maken, door hen te helpen om hun doelen voor 2022 te verwoorden én te behalen!

Dation is al meer dan vijftien jaar actief als leverancier van slimme rijschoolsoftware en heeft zich de laatste jaren sterk ontwikkelt als kennispartner voor de rijschoolbranche. Inmiddels werken er meer dan twintig personen in het team van Dation, die samen ruim duizend rijscholen ondersteunen. Door dit uitgebreide portfolio is bijna geen vraag onbekend of te gek voor team Dation. “In ruim 85 procent van de situaties lukt het ook echt om de doelen van de ondernemer te realiseren met de tools van Dation!”, vertelt Wouter Eijkelenkamp van Dation.

“We hebben in de loop der jaren veel vragen en ideeën verwerkt, waardoor we onze tools volledig afgestemd hebben op de doelen van de rijschoolhouder. Deze doelen zijn voor elke rijschoolhouder anders; het varieert van meer vrije tijd creëren, een hogere omzet boeken tot communicatie verbeteren of meer service aan leerling en ouder verlenen”.

Programma van 100 dagen

In het Succes Bootcamp doorlopen de rijschoolhouders een programma van 100 dagen lang, waarin zij naast alle tools van Dation ook een vaste succescoach toegewezen krijgen. Deze coach zal gedurende het gehele programma begeleiding bieden en de kennis en expertise van Dation ter beschikking stellen. Hiernaast worden er diverse trainingen, workshops en coaching sessies gehouden waar men aan deel kan nemen. “We hebben bewust gekozen voor een 100 dagen programma, omdat we inmiddels weten dat een rijschoolhouder niet de ruimte heeft om binnen een maand zijn processen, tools en doelen te verbeteren. Vanaf dag 1 tot dag 100 staat ons team daarom klaar om op wekelijkse basis te optimaliseren”.

Wat er gaat gebeuren

Het programma start met een online een-op-een gesprek met de succescoach, waarin samen de doelen en verwachtingen worden besproken. Vervolgens richt het supportteam van Dation de tools in voor de rijschoolhouder en vindt er een training plaats waarin de tools worden doorgenomen.

Na 100 dagen wordt de balans opgemaakt; zijn de doelstellingen behaald of niet? “Wij zijn zo overtuigd van de kracht van onze tools en expertise, dat we dit programma kosteloos aanbieden”, aldus Eijkelenkamp. “Ben je niet tevreden, dan zit je nergens aan vast. Ben je wel tevreden, dan krijg je de beste-prijs-garantie om te blijven werken met de tools van Dation”.

Meer weten over het Succes Bootcamp?

Op het Online Rijschool Event 2021 is Dation het hele event online beschikbaar om jouw vragen te beantwoorden en om kennis te maken. Meld je alvast aan en selecteer ‘Succes Bootcamp’ als voorkeur. Hier kun je meer lezen over de Succes Bootcamp.

Succes Bootcamp 2022 from Dation on Vimeo.

Onderwerpen:

Dation

Reageer ook

Nog maximaal tekens

Log in via een van de volgende social media partners om je reactie achter te laten.