ANWB Rijswijk

ANWB rijopleiding besluit te stoppen met lesgeven

De instructeurs van ANWB Rijopleiding zullen stoppen met het geven van rijles. Dat is vrijdag ‘na zorgvuldige overweging’ besloten. De huidige omstandigheden en recente ontwikkelingen noodzaken om dit besluit te nemen.

“We zijn trots op de geweldige inzet van al onze ondernemers en instructeurs in deze onzekere tijden. Wij hopen onze leerlingen zo snel mogelijk weer te mogen verwelkomen zodat we er weer voor kunnen zorgen dat zij hun rijbewijs kunnen halen. Hier zijn we onder meer afhankelijk van de maatregelen van de overheid en het CBR wanneer zij weer examens kunnen gaan afnemen”, aldus de ANWB.

Brancheorganisaties Bovag, FAM, VRB en LBKR hebben donderdag overleg gehad en hebben een gezamenlijk statement voor de rijschoolbranche gemaakt. De strekking van de oproep is dat lesgeven een vrije keuze blijft en dat men vooral met respect met elkaar in gesprek moet blijven.

Lees ook: 

De ontwikkelingen op het gebied van het coronavirus gaan snel en raken de rijschoolsector hard. RijschoolPro houdt een dossier bij over dit onderwerp.

Onderwerpen: , , ,

Auteur: Remco Nieuwenbroek

1 reactie op “ANWB rijopleiding besluit te stoppen met lesgeven”

Martin plopsla|23.03.20|08:31

Vrijdag pas dat is een week te laat ANWB schaam jullie.jullie zijn nu de grote menigte die alles kunnen verspreiden geld is blijkbaar belangrijker bij ANWB

Reageer ook

Nog maximaal tekens

Log in via een van de volgende social media partners om je reactie achter te laten.

ANWB rijopleiding besluit te stoppen met lesgeven | RijschoolPro
ANWB Rijswijk

ANWB rijopleiding besluit te stoppen met lesgeven

De instructeurs van ANWB Rijopleiding zullen stoppen met het geven van rijles. Dat is vrijdag ‘na zorgvuldige overweging’ besloten. De huidige omstandigheden en recente ontwikkelingen noodzaken om dit besluit te nemen.

“We zijn trots op de geweldige inzet van al onze ondernemers en instructeurs in deze onzekere tijden. Wij hopen onze leerlingen zo snel mogelijk weer te mogen verwelkomen zodat we er weer voor kunnen zorgen dat zij hun rijbewijs kunnen halen. Hier zijn we onder meer afhankelijk van de maatregelen van de overheid en het CBR wanneer zij weer examens kunnen gaan afnemen”, aldus de ANWB.

Brancheorganisaties Bovag, FAM, VRB en LBKR hebben donderdag overleg gehad en hebben een gezamenlijk statement voor de rijschoolbranche gemaakt. De strekking van de oproep is dat lesgeven een vrije keuze blijft en dat men vooral met respect met elkaar in gesprek moet blijven.

Lees ook: 

De ontwikkelingen op het gebied van het coronavirus gaan snel en raken de rijschoolsector hard. RijschoolPro houdt een dossier bij over dit onderwerp.

Onderwerpen: , , ,

Auteur: Remco Nieuwenbroek

1 reactie op “ANWB rijopleiding besluit te stoppen met lesgeven”

Martin plopsla|23.03.20|08:31

Vrijdag pas dat is een week te laat ANWB schaam jullie.jullie zijn nu de grote menigte die alles kunnen verspreiden geld is blijkbaar belangrijker bij ANWB

Reageer ook

Nog maximaal tekens

Log in via een van de volgende social media partners om je reactie achter te laten.