Lesautoverhuur, Bovag, Congres

Bovag Rijscholen Congres is op 13 mei in Gorinchem

Het Bovag Rijscholen Congres is dit jaar op 13 mei in de Evenementenhal in Gorinchem. Hierbij gaat de branchevereniging in op actuele ontwikkelingen in de rijschoolbranche. “Het belooft een informatieve en inspirerende dag te worden”, zegt Frans Bastiaansen, manager Bovag Rijscholen.

Rijschoolhouders hebben met veel regelingen en ontwikkelingen te maken, die ondernemen soms extra lastig kunnen maken.

Samenwerking

“Door intensieve samenwerkingen met belangrijke partijen uit de branche wil Bovag voor zijn leden deze drempels weghalen. Denk maar eens aan een samenwerking met de Belastingdienst, Graydon en I&M. Zo kunnen onze leden weer ‘vrij’ ondernemen en wordt ondernemen weer leuk”, vertelt Bastiaansen.

Het programma bestaat onder meer uit:

  • Informatieve sessies: o.a. laatste update van actuele dossiers
  • Presentaties van nieuwe Partners in Business van Bovag
  • Inspirerende sprekers
  • Presentatie over de nieuwe samenwerking tussen Bovag en de Belastingdienst

Ook is er voldoende ruimte om te spreken met  collega-rijschoolhouders.

U las zojuist één van de gratis premium artikelen

Onbeperkt lezen? Maak gebruik van de exclusieve aanbieding

Bekijk de aanbieding

Onderwerpen: , ,

Auteur: Bart Pals

Reageer ook

Nog maximaal tekens

Log in via een van de volgende social media partners om je reactie achter te laten.