Bestuur Bovag draagt Arno Smits voor als nieuwe voorzitter

Het bestuur van Bovag Rijscholen draagt Arno Smits, eigenaar van Smits Opleidingen in Oss, voor als nieuwe voorzitter. Tijdens de Algemene Ledenvergadering op 25 maart kiezen de leden een nieuwe voorzitter. De huidige voorzitter Frank Hoornenborg heeft bijna de maximale tijd bereikt.

De 55-jarige Smits is sinds 1990 eigenaar van de rijschool die in 1974 door zijn ouders werd opgericht. Hij is in alle opleidingscategorieën actief en al sinds jaar en dag lid van Bovag. Tot 2018 was hij bestuurslid van Bovag Rijscholen en sinds afgelopen jaar maakt Smits deel uit van de klankbordgroep die de vernieuwing van de afdeling begeleidt.

“Als voorzitter zou ik graag met de werkorganisatie van Bovag, het afdelingsbestuur en de diverse werkgroepen sturing willen geven aan de nieuwe koers voor Bovag Rijscholen. Op basis van inhoud en kwaliteit ben ik ervan overtuigd dat we leden kunnen binden en onze vereniging en aangesloten ondernemers kunnen blijven profileren. Een gezonde branche is mijn doel, gericht op goed ondernemerschap en een maatschappelijke bijdrage aan de verkeersveiligheid, en met meer waardering voor de inzet van de professionals in onze sector. Ik hoop dat ik daarvoor het vertrouwen van de leden krijg”, aldus Smits.

Ervaring

Naast zijn bestuurservaring bij Bovag was Smits tevens voorzitter van de Stichting Treinongeval Oss die in het leven werd geroepen na het tragische ongeluk met de Stint. Daarnaast is hij voorzitter van het Innovatiecentrum Verkeer en Logistiek (ICVL), waarin ondernemers, overheid en onderwijs samenwerken op het gebied van verkeersveiligheid, permanente educatie en innovaties op het gebied van infrastructuur, mobiliteit en logistiek. Vorig jaar was het ICVL finalist in de strijd om de Nationale Verkeersveiligheidsprijs. Het bestuur van Bovag Rijscholen ziet in Arno Smits de ideale kandidaat om Frank Hoornenborg op te volgen.

Lees ook:

Auteur: Marilon Tresfon

Marilon Tresfon is de vaste journalist van RijschoolPro.

Reageer ook

Nog maximaal tekens

Log in via een van de volgende social media partners om je reactie achter te laten.

Bestuur Bovag draagt Arno Smits voor als nieuwe voorzitter | RijschoolPro

Bestuur Bovag draagt Arno Smits voor als nieuwe voorzitter

Het bestuur van Bovag Rijscholen draagt Arno Smits, eigenaar van Smits Opleidingen in Oss, voor als nieuwe voorzitter. Tijdens de Algemene Ledenvergadering op 25 maart kiezen de leden een nieuwe voorzitter. De huidige voorzitter Frank Hoornenborg heeft bijna de maximale tijd bereikt.

De 55-jarige Smits is sinds 1990 eigenaar van de rijschool die in 1974 door zijn ouders werd opgericht. Hij is in alle opleidingscategorieën actief en al sinds jaar en dag lid van Bovag. Tot 2018 was hij bestuurslid van Bovag Rijscholen en sinds afgelopen jaar maakt Smits deel uit van de klankbordgroep die de vernieuwing van de afdeling begeleidt.

“Als voorzitter zou ik graag met de werkorganisatie van Bovag, het afdelingsbestuur en de diverse werkgroepen sturing willen geven aan de nieuwe koers voor Bovag Rijscholen. Op basis van inhoud en kwaliteit ben ik ervan overtuigd dat we leden kunnen binden en onze vereniging en aangesloten ondernemers kunnen blijven profileren. Een gezonde branche is mijn doel, gericht op goed ondernemerschap en een maatschappelijke bijdrage aan de verkeersveiligheid, en met meer waardering voor de inzet van de professionals in onze sector. Ik hoop dat ik daarvoor het vertrouwen van de leden krijg”, aldus Smits.

Ervaring

Naast zijn bestuurservaring bij Bovag was Smits tevens voorzitter van de Stichting Treinongeval Oss die in het leven werd geroepen na het tragische ongeluk met de Stint. Daarnaast is hij voorzitter van het Innovatiecentrum Verkeer en Logistiek (ICVL), waarin ondernemers, overheid en onderwijs samenwerken op het gebied van verkeersveiligheid, permanente educatie en innovaties op het gebied van infrastructuur, mobiliteit en logistiek. Vorig jaar was het ICVL finalist in de strijd om de Nationale Verkeersveiligheidsprijs. Het bestuur van Bovag Rijscholen ziet in Arno Smits de ideale kandidaat om Frank Hoornenborg op te volgen.

Lees ook:

Auteur: Marilon Tresfon

Marilon Tresfon is de vaste journalist van RijschoolPro.

Reageer ook

Nog maximaal tekens

Log in via een van de volgende social media partners om je reactie achter te laten.